KONST / Litografier / Färglitografi 12779365
nr 1277 9365
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 34/260, Hamn. Motivet: 27x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:18:18
100 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
900 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson